על המגזין

המגזין הזה ובכלל העיסוק שלי בפרזנטציות התחיל מפאשלה אחת גדולה.

עשיתי טעות. בהרבה מקרים כשאנחנו עושים טעות, אנחנו מסתכלים מסביב בניסיון למצוא אחראים נוספים שיוכלו לשאת עמנו את האשמה. אלא שהפעם לא היה מי שיתחלק איתי באחריות, זו הייתי אני. נטו אני.

אתם מכירים את ההרגשה הזו כשאתם קמים בבוקר ואתם מרגישים שמשהו לא בסדר באויר? ואחרי שניה נופל האסימון: "אה, נכון! זה זה. איזה באסה".

אז זה בדיוק מה שקרה לי. קמתי במשך שבוע עם ההרגשה הזו עד שלא יכולתי לשאת אותה יותר. אחרי שבוע קבלתי החלטה: החלטתי לקחת את הטעות הזו למקום אחר, דווקא להשתמש בה ולמנף אותה.

אני לא אפרט מה היתה הפאשלה הגדולה הזו, כי זה באמת לא סוף העולם… אחרי הכל אף אחד לא נפגע, אבל היא היתה קשורה לתחום של פרזנטציות והביאה אותי להכרה שיש לי הרבה ללמוד. אז ישבתי ולמדתי, והסתבר שהתחום יותר מעניין אפילו ממה שחשבתי.

כ"כ נהניתי עד שההחלטתי לפתוח בלוג, והצטרפואלליו אנשים ובמקביל התחלתי להעביר סדנאות בנושא. הבלוג הפך למגזין וזה מאד נחמד שיש לי מגזין אינטרנטי משלי 🙂

אני מזמינה אתכם לחטט בו כי יש הרבה מאמרים והם כולם קשורים בדרך זו או אחרת לתחום הפרזנטציות, כי מסתבר שאנחנו מציגים כל החיים, מרגע שפקחנו את העיניים.

מקווה שתהנו, תלמדו, תיישמו, תגיבו ותשתפו אותי ובכלל את מי שבא לכם.

שירלי