סדנאות פתוחות

תחנת חובה לכל מי שרוצה לדעת איך להכין מצגות שהן ואו!
אנחנו מאמינים שכל אחד יכול לעשות מצגות מעולות שמניעות לפעולה ומעבירות מסר בצורה מרתקת. לכן פיתחנו גישה שונה לחלוטין לעבודה עם הפאואר פוינט שבעזרתה ניתן ליישם וליצור פרזנטציה שמעבירה מסר שמניע לפעולה ושגם נראית מיליון דולר.
בסטודיו שלנו מתקיימות סדנאות לקהל הרחב שמלמדות איך להכין מצגות מעולות בעזרת 3 אלמנטים: תוכן, ויזואליות ועמידה מול קהל.

תוכן – בעזרת מתודולוגיית Questions first נלמדות השאלות שצריך לשאול לפני תחילת העבודה כדי לחדד את ההבנה אודות האתגר הכי גדול שכל מי שבונה ומעביר מצגות עומד בפניו. מציאת המשפט האחד שיהדהד לקהל בראש עוד זמן מה לאחר המצגת, הערך שבשבילו בנינו את המצגת כולה.
בסדנאות נלמד איך מגבשים תובנה זו, ואיך יוצרים את חוט השדרה שייצור את הסיפור של המצגת כולה ושעליו נבנה את השקפים כך שיובילו אותנו צעד, צעד לעברה.

ויזואליות – לאחר שהגדרנו את המטרה שלשמה אנו מכינים את המצגת נלמד איך להכין את השקפים כך שהמסר יהיה ברור לקהל בצורה מיידית. כל שקף אמור לקדם את הקהל לעבר התובנה שהגדרנו, כמו עוד תחנה בדרך על פי מתודולוגיית Visual Storytelling, ומכאן גם השם שלנו: Present – Station.

 

עמידה מול קהל – כשהמצגת בנויה בצורה נכונה, ומתקדמת אל עבר המטרה שלשמה הוכנה, גם שפת הגוף של המציג משתנה. נלמד איך אותו המסר בשינוי אחד קטן מביא לשינוי הגשתו ואיך מסר "יבש" יכול להיות מרגש ואפילו מרתק.

 

למידה בעזרת השקפים שלכם "לפני" ו"אחרי"

הסדנאות שלנו מתאימות הן לארגונים והן לקהל הרחב ובמהלכן משתמשים בשקפים הקיימים של המשתתפים להדגמת התוצאות וליצירת מצגות הרבה יותר ברורות ויוצאות דופן.

על הדרך לומדים גם איך לחסוך זמן והכל תוך פיתוח חשיבה יצירתית עם ראייה מערכתית להכנת מצגות מעולות.

 

פשוט לשנות גישה

אנחנו מאמינים שאין צורך להיות תלויים במעצבים כאשר ניתן בעזרת "הפאואר פוינט" הישן והטוב שיש לכולם במחשב להגיע לתוצאות של מקצוענים.

 

בוגרי הסדנאות שלנו יודעים איך לתרגם שקפים עמוסי טקסטים לשקפים ויזואליים ברורים שמעבירים מסר מיידי.

למה זה טוב לכם?

כי הגיע הזמן להתקדם בחיים, להתפתח, ולעשות מצויין את מה שאתם יודעים לעשות טוב. ואם את הכל תעשו בחצי מהזמן שהשקעתם עד היום, לא שווה לכם ללמוד רק בשביל זה?

 

המקום שלנו

הסטודיו שלנו נמצא במושב ירקונה בתוך סביבה פסטורלית טובלת בירק. הסדנאות מתקיימות בתוך חלל אירוח ייחודי וכפרי המכיל מקום עד 12 משתתפים בלבד כדי שהלמידה תהיה אפקטיבית.

אנו מאמינות שלימוד צריך להיות חוויה מהנה ולכן נארח אתכם עם קייטרינג איכותי, משביע ומשמח הכולל קינוחים שווים ומענגים.